Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Lezhë Jam kujdestare

Davida Gjoni (24)

10 orë/ditë

Pershendetje! Jam e interesuar per pune ne Zvicer si babysitter nga dt 27 gusht. Me intereson nje familje e mire dhe e rregullt. Sepse dhe une jam serioze me punen Perinfo ju mirepres ne WhatsApp +355697554099 Faleminderit!Detale Profili

  • Femër
  • 10 orë / ditë
  • Pagesa: Bisedojme
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin
  • Mund të përkujdesem për : 2 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

/komuniteti