Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Strugë Kërkoj kujdestare

Zilfiret Istrefi

9 deri 10 ore orë/ditë 1 vit eksperiencë

Jemi nje familje shqiptare jetojm ne Zvicer,Biel afer Bernit.Kerkojm babysitter per 2 femijet 10 vjet vajza dhe 4 vjet djali,te dy ne shkoll.Mosha e preferuar e dados prej 25 deri 50 vjet pastrim dhe hekurosje.Nisja me 15 gusht bashk me mua,jetesa dhe bileta nga ana jon

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: 9 deri 10 ore
  • Pagesa: 600fr Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti