Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Nen Nen

Pergjithshme orë/ditë

Kerkoj urgjent nje Babysitter per nje femije dhe punet e shtepis. +41793519170

Detale Profili

  • orari: Pergjithshme
  • Pagesa: Qmimi sipas marreveshjes Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti