Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Jam kujdestare

mira mira (64)

marreveshje orë/ditë

Pershenetje! Jam nje zonje 60 vjec, kerkoj nje pune si baby sitter ne Zvicer. Kam eksperience mbi 10 vjet si baby sitter. Jam e perkushtuar ndaj femijeve. Me proesion jam ekonomiste. Kerkese per punedhenesin eshte qe dua te vi bashke me burrin tim, eshte i afte te bej pune si shofer kopshtar, perkujdesje ndaj femijeve,punetor per cdo gje. Te interesuarit te me kontaktojne ne numrin 0699441902. Pervec rroges te jete e perfshire dhe transporti+akomodimi. Paga dhe orari sipas marreveshjes te te dy paleve.Detale Profili

  • Femër
  • marreveshje orë / ditë
  • Pagesa: 700
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin

Përkujdesje për fëmijët

  • Të sapolindurit (gjer në 12 muaj)

Shërbime shtesë

  • Pregatis ushqim për fëmiun

Edukimi dhe kualifikimet

  • Shkollën e mesme

/komuniteti