Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Elisa Halitaj

0000 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje..jemi nje familje qe Jetojme ne zvicerr... i kemi 3 femije e na duhet nje zonje 30-50 vjece per perkurdejse femieljet dhe punt e shpies - hekurosje. Zonja duhet te jet serioze,korrekte dhe te ket prevoj me femije. Jemi te interisuar sa ma super.. kontaktoni ne numerin 0041767001132.

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: 0000
  • Pagesa: Bisedojm 700 Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

/komuniteti