Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Norma Basha

7-15 orë/ditë

Kerkoj kujdestare kryesisht per mirembajtje te shtepise dhe pregatitje te ushqimit familjar. Me kontaktoni ne viber +38345266011, Prishtine.

Detale Profili

  • orari: 7-15
  • Pagesa: Sipas marrveshjes Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti