Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Gjilan Kërkoj kujdestare

Nina Fetinci

Me marrveshje orë/ditë 1 vit eksperiencë

Ne kemi dy quna jemi nga kosova njeri 8 vjeq tjetri 6 vjeq femijet jan te rritur dhe te kuptueshem ne shkollë shkojn vet vine vet vetem duhet pregaditur per shkoll dhe kur te vijne duhet te pregadis ushqim te beje punet e shtepisè si nje zojë shtepie e diela e lirë kurse paga eshte 600 fr ne muaj + bileta nga ana jonë. Nese je e interesuar na kontakto +41762007729

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: Me marrveshje
  • Pagesa: 600 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti