Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Donika B

8-16 orë/ditë

Kerkoj urgjent kujdestare per vajzen nga data 1 Shtator. Jetoj ne Prishtine ne lagjen Mati 1. Tel. 049760919 Viber 38345200977

Detale Profili

  • orari: 8-16
  • Pagesa: Me marreveshje Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti