Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Kumanove Kërkoj kujdestare

E D

1deri 3 muaj orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkojm urgjent kujdestare per djalin dhe mirmbajtje te baneses. Ju lutem na kontaktoni ne +41763782904

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: 1deri 3 muaj
  • Pagesa: 500CHF Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti