Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Nora B.

12 or ne dit orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje, kerkoj nje dado nga data 13. Shtator ose 14. Shtator per tre muaj. Per me shum info ju lutem me shkruani ne whatsapp ose viber +41764203325

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: 12 or ne dit
  • Pagesa: 500 euro Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti