Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Se Vi

5-10 ohr orë/ditë

Kërkoj kujdestare për vajzen time 1 vjeqare në zyri udhetimi dhe jetesa janë nga une të paguar paga ësht 500 franga mujore të jeni e qet dhe e dashur më fëmi të jeni 35-50 vjeqare për interesim me kontaktoni në numrin 0041762166523 Viber ose wazap e kërkoj kujdestare sa ma shpejt

Detale Profili

  • orari: 5-10 ohr
  • Pagesa: 500 franga Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti