Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

A&H Tahiri

E hene - E premte orë/ditë

Jemi te interesuar urgjentisht per nje babysitter per nje femije 6 vjecare . Rroga € sipas marreveshjes . Te interesuarit te kontaktojne ne whatsapp ju lutem ! Faleminderit! +41 78 845 22 13 +41 76 211 85 79

Detale Profili

  • orari: E hene - E premte
  • Pagesa: € Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti