Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Jam kujdestare

D M (45)

Gjithe diten orë/ditë 5 vite eksperiencë

Pershendetje. Une jam nje Kujdestare nga Shqiperia. Kam punuar edhe shume here te tjera si kujdestare ne Zvicer. I dua shume femijet dhe me pelqen te perkujdesem per ta, pasi jam edhe vete nene e dy femijeve. Mund te perkujdesem per femiun, te gatuaj per femijet, te bej punet e shtepise, hekurosje etj. Nga puna mundem me ia fillu menjehere me 2 Tetor. Pagesa duke filluar nga 800 fr.Detale Profili

  • Femër
  • 5 vite eksperiencë
  • Gjithe diten orë / ditë
  • Pagesa: Minimalja 800 fr
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin
  • Mund të përkujdesem për : 3 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

Edukimi dhe kualifikimet

  • Tjera

/komuniteti