Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Nora Muciqi

Plot orë/ditë

Pershendetje kerkojm Urgjent nje dado per Vajzat tana binjake te moshes 2 vjeq e gjys gati .Dado duhet te ket eksperienc ne kujdesjen e fmive dhe punet e shtepis duhet ti doje fmijet te jet higjenike e sinqert dhe e moralshme .ju Lutem ato qe nuk Jan kujdesur asnjehere per femijet mos te lajmrohen !!! Per Ma shum Info lajmrohuni ne viber apo WhatsApp 004917677590443

Detale Profili

  • orari: Plot
  • Pagesa: 700 Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 0 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti