Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Idriz Shala

12 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kujdestare ne SUEDI Kerkojm ni kujdestare ne suedi. Puna esht vetem kujdestare shtepise. Me pastru shtepin, me la rroba me gatu. Dmth me femijet NUK KA pun. PAGA 500euro Bileten ta pagujm ne Normal edhe banim dhe ushqimin falas Jemi familje serioze qe kemi pas pastruese qe shum vite dhe kerkojm nje zonj serioze nga mosha 30-48vjet Na kontakto ne whatsapp apo viber 0046766440611 VIZA NUK QOJM!!!

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 12
  • Pagesa: 500 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti