Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

V Curri

7 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj kujdestare per 3 femi ne kanton Solothurn. kam 3 femi (5 vjet 2 vjet dhe 5 muj).Vajza 5vjet asht en kopsht edhe djali 2 vjet shkon 2-3 her ne javet ne kopsht per beba. Une punoj vetem Paradite prej ora 6 mengjes deri 12 kshtu qe kujdestarja duhet me dit gatimin sepse per drek duhet te kujdeset vet. Kujdestarja duhet te jet ne form mi perballu te tre femit e qet dhe me sinqeritet dhe moral te lart. Pagesa asht 600Franga. Ju lutem lexoni shpalljen mir bisedoni me famuljart dhe tani lajmrohuni. Nese jeni te interesuar lajmrohuni ne ket numer +41789763300

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: 7
  • Pagesa: 600 Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

/komuniteti