Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Antigona Frokaj

07.00-17.00 orë/ditë

Kerkoj nje dado per djalin tim 8 vjeqar. Jetoj ne Zvicerr Luzern. Te interesuarat ju lutem me kontaktoni ne whatsapp viber apo me Email. antigona.frokaj@gmail.com numri telefonit esht 0041 79 593 77 92

Detale Profili

  • orari: 07.00-17.00
  • Pagesa: 500 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti