Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

D Qorraj

? orë/ditë

Kerkoi nje puntore per pune shtepie Puna gjendet ne Zvicer. Fjetja dhe ushqimi jan ink. Punet jan pastrim shtepie, rrobash. Pagesa 500.fr muaji.neto. Ju lutem te lajmrohem ato qe kan drejt udhtimi per 3 muaj. 0041792880279

Detale Profili

  • orari: ?
  • Pagesa: ? Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 0 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti