Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Jam kujdestare

Bleona Jashari (12)

4 or deri n8 or nditje orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje jam e interesuar per kujdesje te femijeve çdo gje qe është ne lidhje me femijet jam e gatshme te bej po ashtu jam ne fakultetin e psikologjis i dua femijet shum .049 556 519Detale Profili

 • Femër
 • 2 vite eksperiencë
 • 4 or deri n8 or nditje orë / ditë
 • Pagesa: Me marrveshje
 • Transporti nga ana ime
 • Nuk e pi duhanin
 • Mund të përkujdesem për : 1 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

Shërbime shtesë

 • Pregatis ushqim për fëmiun
 • Pastroj shtëpinë
 • Marr fëmiun nga kopshti/shkolla

Edukimi dhe kualifikimet

 • Shkollën e mesme

/komuniteti