Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Jam kujdestare

Liljana Brazhda (52)

14 orë/ditë 4 vite eksperiencë

Pershendetje. Ndodhem ne Zvicer dhe jam e interesuar per pune si Babysitter. Nese keni interes me kontaktoni ne nr Whatsapp +355699453386Detale Profili

 • Femër
 • 4 vite eksperiencë
 • 14 orë / ditë
 • Pagesa: 700 franga
 • Transporti nga ana juaj
 • Nuk e pi duhanin
 • Mund të përkujdesem për : 3 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

 • Të sapolindurit (gjer në 12 muaj)
 • Nga 1 vjeç gjer 3 vjeç
 • Nga 3 deri 7 vjeç
 • Nga 7 e më lartë

Shërbime shtesë

 • Pregatis ushqim për fëmiun
 • Pastroj shtëpinë
 • Marr fëmiun nga kopshti/shkolla

Edukimi dhe kualifikimet

 • Shkollën e mesme

/komuniteti