Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Arlinda Linda

6 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje kerkojm Urgjent nje dado per 2 fmi te mi ( Qika 2 vjet e qys, Djali 3 muj )Pagesa 600Fr plus rrugat. Dado duhet te ket eksperienc ne kujdesjen e fmive dhe punet e shtepis duhet ti doje fmijet te jet higjenike e sinqert dhe e moralshme .ju Lutem ato qe nuk Jan kujdesur asnjehere per femijet mos te lajmrohen !!! Per Ma shum Info lajmrohuni +41795117497

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 6
  • Pagesa: 600 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti