Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Kërkoj kujdestare

Meriton Idrizi

00 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje kerkoj kujdestare per 1 femij te interesuarat te ne kontaktojn ne viber 0041793226998

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: 00
  • Pagesa: 500 fr Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti