Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Arife Kamberaj

12or orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje korkoj nje dado per 2 femej 4 vjeq dhe 2 vjeq. Jetoj ne friburg te zvicrres te interesuar te me kontaktojn ne WhatsApp ne numrin 0041792223979

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 12or
  • Pagesa: 500 franga Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti