Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Gjakovë Kërkoj kujdestare

Lindita Mur

7 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Mirdita kujdestaret, Kerkoj kurdestare per djalin tim. Osht djal shum i gjal dhe aktivizum. Kerkojm per ne zvicer teeth Baselit per mas pakti edhe 4 vite.. kemi nevoj 2 zoja +35 vjet qe ndrohen gjdo 2 muj Flm per messaga

Detale Profili

  • 5 vite eksperiencë
  • orari: 7
  • Pagesa: 17 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti