Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Genta M

5 ore orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje, jam e interesuar per nje kujdestare dhe mirebajtese te shtepis (ne gjerat elementare te shtepis per pastrim) per 5 ore nga ora 09:00 deri ne 14:00. Te interesuarat te lajmrohen nga ora 10 deri ne 6 mbasdite, nuk pranoj telefonata mbas ores 6 asesi. Viber 044167223

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: 5 ore
  • Pagesa: 150 Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti