Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Kërkoj kujdestare

E E

me marreveshje orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje ,,jam e interesuar per nje babyssiter nga fundi i muajit tetor ,ne jetojme ne Zvicer ,ju lutem per informacione me te detajuara kontakt watsp 0698211263,ju mirepresim ,faleminderit

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: me marreveshje
  • Pagesa: 600 CHF Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti