Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Dita Bajrami

0800-1600 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kërkoj kujdestare për një fëmijë Orari: Nga e hëna në të premte Pagesa : 200 euro / muaj Adresa : Komuna e Re, Dragodan, Prishtinë Për informacione shtesë tel/viber: +38349115019

Detale Profili

  • 3 vite eksperiencë
  • orari: 0800-1600
  • Pagesa: 200 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti