Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Familja S.

- orë/ditë

Pershendetje, kerkojme nje Kujdestare per perkujdesjen e nje vajze 2 vjeq e gjysem dhe dy femije te medhenj (8, 10 vjeq). Femijet e medhenj jan ne shkolle tere diten. Pastrimi dhe gatimi kerkohet. Nje vajze te moralshme dhe te ndershme. Flm. Numri 0041762160500

Detale Profili

  • orari: -
  • Pagesa: 600 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti