Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Kërkoj kujdestare

D D

me marreveshje orë/ditë

Pershendetje ,,Na vyen urgjent nje kujdestare per femije ,ju lutem na kontakt ne watsp ose viber 0041797900973 faleminderit ,ju mirepresim

Detale Profili

  • orari: me marreveshje
  • Pagesa: 600 CHF Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti