Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Elbasan Jam kujdestare

Fatjona Bora (4)

Part-time orë/ditë 1 vit eksperiencë

Jam vajze serioze dhe shum e perkushtuar ndaj femijeve Per m teper me kontaktoni ne whatsap.Detale Profili

  • Femër
  • 1 vit eksperiencë
  • Part-time orë / ditë
  • Pagesa: 700fr
  • Transporti nga ana juaj
  • E pi duhanin
  • Mund të përkujdesem për : 1 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

Shërbime shtesë

  • Pastroj shtëpinë
  • Marr fëmiun nga kopshti/shkolla

Edukimi dhe kualifikimet

  • Fakulteti

/komuniteti