Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Ferizaj Kërkoj kujdestare

Ola Nela

I diskutueshem orë/ditë

Kerkojme kujdestare per djalin 2 vjec. E rendesishme eshte qe te jete serioze dhe e pergjeshme nuk ka rendesi mosha. Te iteresuarat te kontaktojn ne numrin e telefonit +383 49 828 616

Detale Profili

  • orari: I diskutueshem
  • Pagesa: I diskutueshem Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti