Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prizren Kërkoj kujdestare

Kaltrin Sertolli

- orë/ditë

Kerkoj nje kujdestare per vajzen time 3 vjeq ne basel, mosha te jet nga 25-35 vjeq. Te intresuaret te lajmrohen ne nr. +41764843996

Detale Profili

  • orari: -
  • Pagesa: 500f Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti