Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Veona Curri

24/7 orë/ditë

Kerkoj urgjent nje grua nga maqedonia qe kam biseduar per kujdestare ka pas me ardh por mu me asht bllokuar telefoni dhe me kan hup mumrat. Ajo gru ka qen afer 40 vjeq nga tetova me doket e devorcuar dhe dy vajza. Me ka pelqyar dhe doja te bi prap ne kontakt. Nese e lexon te lutem kontakto prap.

Detale Profili

  • orari: 24/7
  • Pagesa: 600 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti