Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prizren Kërkoj kujdestare

Kaltrine Sertolli

- orë/ditë

Kerkoj kujdestare per vajzen 3 vjeq ne basel. Puna te filloj nga fundi i tetorit deri nga fillimi i janarit. Mosha te jet 25-35 vjeq. Te interesuarat te lajmrohen ne nr +41764843996. Me respekt kaltrina

Detale Profili

  • orari: -
  • Pagesa: 500f Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti