Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Gjakovë Kërkoj kujdestare

Leo Luna

24 ore orë/ditë

Kerkohet nje dado nga data 8 ose 9 nentor. Per me shum info me kontaktoni ne ket nr0799137315

Detale Profili

  • orari: 24 ore
  • Pagesa: Pas marrveshjes Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti