Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Jam kujdestare

Lena Musliu (46)

8 numri im 043537293 orë/ditë 15 vite eksperiencë

Jam nene.Kam pervoje pune i dua femijet ,punen time e kryej me pergjegjesi.Tip e qeshur jam gazmore,rreespekte nga lena numri im 043537293..Detale Profili

 • Femër
 • 15 vite eksperiencë
 • 8 numri im 043537293 orë / ditë
 • Pagesa: marreveshje
 • Transporti nga ana ime
 • Nuk e pi duhanin
 • Mund të përkujdesem për : 2 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

 • Të sapolindurit (gjer në 12 muaj)
 • Nga 1 vjeç gjer 3 vjeç

Shërbime shtesë

 • Pregatis ushqim për fëmiun

Edukimi dhe kualifikimet

 • Shkollën e mesme
 • Kryqi i kuq/Ndihma parë

/komuniteti