Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Gjilan Kërkoj kujdestare

Yllka Mustafa

8-4 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj nje dado per djalin tim 9 muaj, nga ora 8-4, e hene- e shtune, paga 200 euro, dhe te me ndihmoj pak ne punet e shtepise, femija eshte i qete dhe ha pa naze. Tel kontaktues: +38345399692

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: 8-4
  • Pagesa: 200 euro Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti