Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Viti Kërkoj kujdestare

Liridona Ibrahimi

8 or orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj nje Kujdestare per vajzen time. Jetojm ne Bern te svizrres. Duhet mu kan e singjert dhe e kujdesme. Me Kontaktoni ne nr +41 76 416 9312

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 8 or
  • Pagesa: 500 Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti