Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Jam kujdestare

ilda iiii (3)

max 7 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Pershendetje Jam 26vjec jetoj ne Ch Bellinzona, jam e interesuar te punoj si babysiter Kush ka interes te me kontaktoje ne e-mailDetale Profili

  • Femër
  • 3 vite eksperiencë
  • max 7 orë / ditë
  • Pagesa: sipas marrveshjes
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin
  • Mund të përkujdesem për : 2 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

Edukimi dhe kualifikimet

  • Fakulteti

/komuniteti