Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Kaltrina K.

Gjat kohes kur jam ne pun orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje, jemi nje Familje serioze nga zvicra ne Kanton Bern. Po kerkojm nje kujdestare prej moshesh 22 deri ne moshen 35 vjeq per dy femijet ton dhe per pastrim shtepije. Kujdestarja duhet te ket durim me femi, dhe do esht e qeshur me femi. Kerkojm prej dates 7.12.2019. Nese jeni te interesume me kontaktoni ju lutem ne ket Nummer Viber ose Whatsapp 0041766906840. Ju falenderoj.

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: Gjat kohes kur jam ne pun
  • Pagesa: 600euro Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti