Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Kiza Rüegsegger

5 dit orë/ditë

Kerkoj nje dado per 2 femit poashtu qe ti kryen edhe punt e shtepis qe e din gjuhen anglisht apo gjermanisht me daten 3 dhjetor te fillon punen ne zvicer bern kush ka interesa me lajmroni lutem ne ket numer 0795066114

Detale Profili

  • orari: 5 dit
  • Pagesa: 500 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti