Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Flora Zuka

Simbas nevojes orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare simbas nevojes te qendroj me femijet kur ne prinderit udhtojm jasht apo kudo p.sh gjat vikendit apo edhe ndonjeher gjat javes

Detale Profili

  • 3 vite eksperiencë
  • orari: Simbas nevojes
  • Pagesa: Simbas punes Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti