Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Gjilan Kërkoj kujdestare

V. Halimi

6 dit ne jav orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje ne kerkojm nje kujdestare per dy engjujt tan ne zvicerr.

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 6 dit ne jav
  • Pagesa: 500 fr Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti