Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Kumanove Kërkoj kujdestare

Azize Kovani

2 dit ne jav tlira orë/ditë

Pershendetje kerkoj nje kujdestare serioze dhe e dashme me femij. Kerkoj per vajzen time 4 mujsh dhe per disa pun ne shtepi. Udhtimin dhe ujshimin eka tpagum nga ne. Me kontaktoni ne nr 0041768180052. Ju pershendes Azizja

Detale Profili

  • orari: 2 dit ne jav tlira
  • Pagesa: 500 CHF Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti