Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

K G

9-4 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Kerkoj nje punetore te kujdeset per vajzen nje vite e gjyse dhe ta mirembja banesen, perparsi kan te prishtines

Detale Profili

  • 5 vite eksperiencë
  • orari: 9-4
  • Pagesa: me marrveshje Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti