Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Eleonora Halitaj

0000 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje jemi nje familje serioze nga zvicerra.Kerkojm nje kujdestare per tre femijet ton edhe pastrim shtepije. Kujdestare duhet te jet serioze , duhe te ket durim me femijet. Kujdestare duhet te ket moshen 25 vjet deri moshen 40 vjet. Kujdestare na duhet prej dates 2 dhjetor. Na kontaktoni ne viber ose ne Whatsapp ne numerin 0041767001132 falemenderit.

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 0000
  • Pagesa: 800frs Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 0 fëmijë

/komuniteti