Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Lole U.

Gjat kohes kur jam ne pun orë/ditë 2 vite eksperiencë

Persh. Jemi nje Familje serioze nga Gjermanija. Kerkojm nje Kujdestare te sinqert dhe te dashur me femi. Ju lutemi nese jeni te interesume me lajmroni ne whatapp. Numri esht 00491751585981

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: Gjat kohes kur jam ne pun
  • Pagesa: 500euro Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti