Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Magrib Muqiqi

Plot orë/ditë

Prsh kerkojm.urgjent nje dado per vajzat tana binjake te moshes dy vjeq e gjys dado duhet te ket eksperienc me femijet ti doje femijet te jet e paster higjenike mos ti ket problem as punet e shtepis te jet e moralshme !!!.ju lutem.ato qe nuk jon kujdesur kurre per fmi mos shkruani hiq Per ma shum.info shkruani ne numrin 004916090367047 ne viber apo whatsapp

Detale Profili

  • orari: Plot
  • Pagesa: 700 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 0 fëmijë

/komuniteti