Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Nita Macula

8:30-2:30 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare per femiun time 7muajsh, te jete banore e Prishties te mos pi duhan dhe te kete pervoj me femije te vegjel. Te interesuarst mund te me kontaktojn ne viber +38344358113

Detale Profili

  • 3 vite eksperiencë
  • orari: 8:30-2:30
  • Pagesa: 200 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti