Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Jam kujdestare

Sara S. (26)

7/7 orë/ditë 6 vite eksperiencë

Pershendetje. Me kenaqesi dhe perkushtim do pranoja nje oferte pune si Dado ne Zvicer. Kam lindur ne tirane dhe rritur prane nje familjeje shume te madhe plot me femije te vegjel. Arrij te kuptoj femije te moshave te ndryshme dhe me qetesine qe me karakterizon mundohem ti pershtatem dhe ti edukoj ne maksimum. Mund te gatuaj, pastroj ushqej femijet. Gjithashtu dhe ti ndihmoj ne ecurine edukative ne rast nevoje. Mund te me kontakoni ne What\'s app +355696362553 per me shume detaje. FaleminderitDetale Profili

  • Femër
  • 6 vite eksperiencë
  • 7/7 orë / ditë
  • Pagesa: 600 eur
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin
  • Mund të përkujdesem për : 3 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

/komuniteti